top of page
Пошук

Фінансова грамотність

З 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей, що проходить під офіційною темою "Плануй свої гроші, плекайте своє майбутнє".

#GlobalMoneyWeek2023 #GMW2023 #GMWUkraine2023 #НавчайсяНакопичуйЗаробляй

Наш ліцей також долучився до Всесвітнього тижня грошей, в рамках якого проводилися виховні заходи та уроки щодо підвищення фінансової грамотності учасників освітнього процесу.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня інформаційна кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку опановували навички і формували знання фінансової грамотності, менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень.

У сучасному світі, незалежно від освіти, людина має бути фінансово грамотною, адже це є запорукою її успішності в майбутньому. Заходи проведені в ліцеї за участі викладачки галузевої економіки Нагірної Н. І. були націлені на інформування про фінансові права та обов'язки, роз'яснення учнівській молоді важливості навичок грамотного та раціонального розпорядження власними коштами, відповідального ставлення до них, економії, інвестування, позичання чи інших фінансових операцій з грішми.

#ГрантНавчанняДобробут #PlanYourMoney #PlantYourFuture

4 перегляди0 коментарів
bottom of page