top of page
Пошук

Урок фізичної культури

Сучасні підлітки все частіше замінюють ігри з м'ячем на свіжому повітрі та фізичні активності на компютерні гаджети, смартфони месенджери, соціальні мережі. Тому уроки фізкультури є дуже важливими і не повинні обмежуватись лише здачею нормативів, а мають заохочувати молодь до занять спортом.

Уроки фізичної культури разом із нашою викладачкою Селедець Мар'яною Ігорівною завжди корисні, цікаві, різнопланові. Вони розвивають різні навички, дають змогу учням спробувати себе в різних видах спорту. Окремо зазначимо використання викладачем на уроках елементів фітнесу, як спортивно-оздоровчої фізичної культури та аеробіки, як комплексу ритмічних гімнастичних вправ. Це сприяє підвищенню ефективності уроку, позитивно впливає на здоров'я і самопочуття учнів, посилює їх вмотивованість і бажання відвідувати заняття та виконувати вправи.

Спорт, здоровий спосіб життя та фізичні навантаження покращують настрій і самопочуття, є хорошою емоційно-психологічною розрядкою і сприяють вивільненню негативних думок, приносять задоволення, дисциплінують, допомагають підтримувати тіло в тонусі. Особливо це актуально для учнів в період навчання та складання іспитів, а також в умовах активної цифровізації суспільства.


8 переглядів0 коментарів
bottom of page