top of page
Пошук

Тиждень суспільних дисциплін

У НАШОМУ ЛІЦЕЇ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Під час першого дня учні груп №22 та №26 мали змогу перевірити свої сили і знання про Україну за допомогою інтелектуальної гри "Гідні бути українцями!". Допомагала їм не заплутатись в історичних та суспільно-політичних тенетах наша викладачка історії та громадянської освіти Ящишена Галина Дмитрівна.

Для гри учні ділились на дві команди - "Ерудити" (22 група) та "Філософи" (26 група). Юні слідопити змагалися за першість у знанні знакових українських постатей минулого і сучасності; традицій, обрядів, звичаїв українського народу, його історії, мистецтва та інших суспільно-політичних напрямків діяльності; вирішували тематичні загадки на логіку та кмітливість, складали ребуси. За організацією проведення гри, справедливістю при розподілі балів та для вирішення спірних моментів було запрошено журі у складі Симан Г.А., Йосик Т.П. та Дженджери М.В.

Попри оголошення повітряної тривоги, що перервало гру, усі учасники та викладачка, організовано перемістившись у спеціально облаштований клас у нашому сховищі, провели завершальний етап уроку. Підсумком цього цікавого, захоплюючого та пізнавального заняття стало нагородження її учасників приємними смаколиками.


8 переглядів0 коментарів
bottom of page