top of page
Пошук

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "ПЕРУКАР (ПЕРУКАР, МОДЕЛЬЄР); ВІЗАЖИСТ"

Створення образів "Новорічна феєрія"

Година спілкування «Крок до успіху» з власницею салону «Аrt me», призеркою чемпіонату України СПУ ( спілки професіоналів України), випускницею нашого ліцею Світланою КОРІННОЮ.

Світлана поділилися секретами свого успіху та акцентувала увагу на важливості навчання для майбутнього професійного зростання. Досягнення Світлани є хорошим мотиваційним прикладом для здобувачів освіти нашого ліцею.
Незважаючи на реалії сьогодення та повітряні тривоги, здобувачами освіти з професії "Перукар (перукар, модельєр); візажист" в укритті Підволочиський Професійний Ліцей все ж був проведений майстер-клас з виготовлення пастижерних прикрас, виконання макіяжу та укладання локонів.

Гості з Підволочиський Ліцей Ім.Івана Франка та Підволочиський ліцей залишилися задоволеними створеними образами та творчою атмосферою.

Завершується #Тиждень_професії «Перукар (перукар, молельєр); візажист».

Наші дівчата разом з майстрами, натхненні відмінними результатами своєї праці, провели виставку малюнків. Роботи учнів груп №26,36 були представлені з предметів «Спеціальне малювання» та «Візажна справа».

Відчуйте і ви цю чарівну передріздвяну атмосферу.22 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page