top of page
Пошук

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК"

Оновлено: 18 груд. 2023 р.

А ви були у нас в кравецькій майстерні?

Особливо під час проведення #тижня_професій та роботи міні-ательє?

Кожен з нас викроює моменти свого вільного часу для себе, для оточуючих, рідних, близьких і навіть недоброзичливців. Кожен з нас захоплюється творчими справами, розрахунками, плануванням, досягненням прекрасного і корисного.

В тиждень професії «Кравець, закрійник», який проходив минулого тижня в Підволочиський Професійний Ліцей , наші учні (група № 11) відхилились від своїх звичних післяурочних справ та постаралися проникнутись тематикою швейної діяльності, враховуючи поєднання своїх здобутих вмінь та навичок.

Робота закипіла – обговорювались ідеї презентації напрацювань, в процесі з’явилась можливість реалізувати потенціал, набутий своїм «хобі» : Мирослав Хмура - як професіонал режисерської справи, Марія Дубова – лаконічні відео процесу роботи, Софія Кужіль – розробка та проектування виробів, Катерина Трачук – організація виробництва, Володимир Трачук – проявив здібності механіка швейного обладнання, Людмила Головко – генератор ідей для тижня професій «Кравець, закрійник». Оригінальні шопер придумані Машею Бойко та виготовлені нашими учнями швидко знайшли своїх споживачів.

Мозковий штурм ідей дав можливість привнести в процес створення нове, свіже мислення і одночасно провести паралель з інтелектуальними іграми, однією з яких є гра в шахи, які в свою чергу допомагають розробляти послідовність виконання технологічних операцій для виготовлення швейних виробів. Шаховий турнір пройшов азартно і на високому рівні. Достойні суперники гр. № 11 – гр. № 32 з професії «Слюсар-електрик з ремонту електрообладнання на автомобільномиу транспорті» Назар Пестрак, Олег Габрієлів, Віталій Даньків, Роман Фуярчук, Олексій Гладовський та викладачі Книшевич Роман Ярославович та Присяжний Євген Петрович. Приз за відмінну гру – швейні вироби, зокрема шопери або сертифікат на ремонт одягу.

Майстер-клас від викладача професійного навчання Галина Трачук відбувався переглядом презентації про різновид і виготовлення подушок.

На завершення тижня учні Вадим Коломійчук, Настя Жаркова та Оксана Мартинчук створили лист-послання та виготовили капсула часу (у вигляді декоративної подушки) для майбутніх здобувачів освіти з професії «Кравець, закрійник» . Підбиття підсумків , обговорення плюсів та мінусів тижня відбулось за "професійним" чаюванням. А загалом наші учні готові до створення нових #швейних_шедеврів. Приходьте! Чекаємо!

11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page