top of page
Пошук
  • Фото автораwork36484

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ

У НАШОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "СЛЮСАР-ЕЛЕКТРИК З РЕМОНТУ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ НА АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ; ВОДІЙ КАТЕГОРІЇ "В""

Наші учні малювали та презентували тематичні стіннівки, відвідували підприємства, де змогли на власні очі побачити принцип роботи та ознайомитись із автомобільним обладнанням, взяли участь у майстер-класах, слухали багато корисної фахової інформації.

Надзвичайно цікавою була зустріч із Патрульною поліцією Підволочиська, де представники поліції розповідали про правила дорожнього руху, особливості своєї роботи, ознайомили із оснащенням патрульного автомобіля, відповіли на запитання наших учнів.

Також важливою була профорієнтаційна зустріч Патрульної поліції Тернополя із нашими учнями, де патрульні розповідали про особливості своєї професії, наголошували на її важливості для суспільства, розказували про службу в патрульній поліції, робочі зміни, матеріально-технічне забезпечення, виклики та основні завдання патрульного. Інспектори радо відповідали на усі запитання учнів та закликали їх ближче познайомитись із цією цікавою професією.


2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page