top of page
Пошук

Тиждень гуманітарних дисциплін триває

ТИЖДЕНЬ ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН День 3: "Крізь століття чуємо тебе, Тарасе!"

"Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!" (Остап Вишня)

Тарас Григорович Шевченко - безсмертний геній, безцінний діамант української літератури. Його щире слово й досі шелестить пшеничними ланами і дзвінко лунає під нашою безкрайньою блакиттю.🩵 Він той, чиї думки випереджали час. Той, хто прославляв рідне слово та раз у раз зізнавався в коханні рідній Україні перед холодним дулом царської московської рушниціТой, чия поезія і проза запалювали і запалюють іскру боротьби та вогнища патріотизму в серцях людей. Його слова стали літературним фундаментом української держави. Його "Кобзар" на наших полицях - духовний оберіг, а вірші-пророцтва болючим ехо котяться степами нашого сьогодення. Тарас Шевченко - наш малиновий світанок, що розвіяв найтемніші ночі української мовно-літературної історії.

Тарасові рядки звучать в кожному з нас, а ідеї, передаючись з молоком матері, нетлінно живуть в наших серцях.

З метою вкотре ширити серед учнівської молоді його геній, наша викладачка української мови та літератури Гресь Марія Романівна організувала та провела Шевченківські читання "Україна - це Шевченко, Шевченко - це Україна!". На заході учні нашого ліцею декламували улюблені поезії Кобзаря. Також співали вірші, що стали піснями. Зокрема, звучали "Зоре моя вечірняя" у виконанні нашої методистки Мар'яни Вікторівни Дженджери та "Думи мої, думи мої" у виконанні учня групи №15 Романа Процаніна.

Проведення таких виховних заходів сприяє патріотичному вихованню учнів, підвищує почуття любові до своєї країни та її діячів, розкриває постать Шевченка-поета, популяризує його талант та ідеї серед учнівської молоді.3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page