top of page
Пошук

Тематичний урок-дебати

Доброчесність - термін, яким повинен послуговуватись кожен освітній заклад в своїй діяльності. Її принципи мають закарбовуватись не лише на папері, а й у свідомості усіх учасників освітнього процесу. Адже плагіат, списування, необ'єктивне оцінювання, хабарництво лише шкодить навчанню, іміджу освітнього закладу та нівелює цінність освіти, людських здобутків.

В чому її значимість? Доброчесність містить ряд позицій, дотримання яких забезпечить належне навчання, а саме: • старанність, самостійність у навчанні; • відповідальність за власні вчинки і чесне здобуття оцінок; • толерування думок інших, взаємоповага та підтримка; • гідна та моральна поведінка під час навчального процесу та поза ним.

Детальніше про ці та інші аспекти поняття спілкувались на тематичному уроці-дебатах, що провела наша викладачка основ правового законодавства, професійної етики то культури спілкування Нагірна Н. І для групи №35.

Розглядаючи спірні життєві ситуації та питання, учні вчилися розпізнавати недоброчесні моменти, дивитись на проблему з різних точок зору, практикувались в аналізі ситуацій, грамотному висловленні і коректному відстоюванні своєї позиції, слухати різні думки, що лунали в ході дискусії, та намагались порозумітися у неоднозначних питаннях. Такі заходи сприяють формуванню толерантності, правової грамотності та самосвідомості молодого покоління.2 перегляди0 коментарів
bottom of page