top of page
Пошук

Профілактична бесіда з працівниками поліції

29 березня в гуртожитку нашого ліцею пройшла зустріч учнів І та ІІ курсів із інспектором сектору ювенальної превенції ВП ПП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області, старшим лейтенантом поліції Т. Гаджієвою та начальником ДОП ВП №5 смт. Підволочиськ С. Кравцем.

Профілактична бесіда піднімала теми булінгу, культури спілкування та поводження в громадських місцях, поваги один до одного/батьків/одногрупників/викладачів тощо та їх думок, позицій і переконань, важливості взаємодопомоги. Також поспілкувались про негативний вплив тютюнопаління, спиртного, наркотичних і психотропних засобів, ризик розвитку залежності від цих шкідливих звичок та їх пагубний вплив на здоров'я. Працівники поліції проінформували учнів про відповідальність в рамках закону, яка може очікувати на них та їхніх батьків за вчинені правопорушення.

Такі профілактичні бесіди мають просвітницько-виховний характер та формують в підлітків базові поняття про правила поведінки в соціумі, спілкування з однолітками, самодисципліну і самосвідомість, важливість моральних та гуманних принципів, взаємоповаги, відповідальності за свої вчинки; інформують про законодавчу систему країни, види порушень закону та покарання за їх вчинення; пропагують для молодих людей здоровий спосіб життя, коректне і безпечне проведення дозвілля, корисні хобі та зацікавлення, які не чинять негативного впливу на життя і здоров'я та не порушують законодавства.


12 переглядів0 коментарів
bottom of page