top of page
Пошук

Національний Фестиваль "Код Нації"


ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ» - організація,що впроваджує молодіжну політику майже 3 роки. Векторами її діяльності є :

· підтримка

· розвиток

· розповсюдження таких беззаперечних складових української нації як культура, освіта, зокрема позашкільна та неформальна

· підтримка ініціатив молоді тощо.

Оскільки основною цільовою авдиторією діяльності нашої Організації є молоді люди, зокрема школярі, що у 2023 році закінчують здобуття загальної середньої освіти та мають намір вступати до закладів вищої освіти України, Організацією, суспільно з Національним Фестивалем «Код Нації» було ухвалено рішення про проведення марафону зустрічей, на яких експерти у галузі освіти, представники ВНЗ та вступники минулих років допоможуть абітурієнтам 2023 року з’ясувати всі деталі та нюанси вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, проведення НМТ-2023, визначення пріоритетів та значення вагових коефіцієнтів і звісно поділяться дієвими лайфхаками щодо написання мотиваційних листів.

Частина зустрічей відбуватиметься у вигляді профорієнтаційних заходів. Активні учасники марафону матимуть можливість отримати невеликі сувеніри від Національного Фестивалю «Код Нації».

Перша з п’яти зустрічей, що відбудуться у рамках марафону у весняно-літній період цього року, запланована у форматі відеоконференції на 01 квітня 2023р. о 12:00 на платформі meet.google.com.

Щоб взяти участь у зустрічі, учасники мають попередньо зареєструватися за посиланням: https://url.molodp.org/vstup202311 переглядів0 коментарів
bottom of page