top of page
Пошук

Навчання та перевірка знань з охорони праці

В нашому ліцеї, згідно Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників, було організовано навчання нормативно-законодавчих актів з питань охорони праці, виробничої санітарії, електробезпеки для всього ліцейного колективу. Навчальні заходи були ініційовані і влаштовані Комісією з перевірки знань у складі в.о. директора Петрушки В.С., інженера з охорони праці Борзіхіної С.І., старшого майстра Трачук Г.М.

З цієї нагоди інструктори Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провели тренінг з надання першої долікарської допомоги потерпілому у різних кризових ситуаціях. Також відбувся майстер-клас із пожежної безпеки та цивільного захисту населення, який провів головний інспектор Підволочиського РВ ГУ МНСУ України в Тернопільській області Чорній А. М. Говорили про види небезпечних ситуацій, алгоритм дій при настанні пожежі та коректне поводження з вогнегасниками із подальшим практичним відпрацюванням. Завершальним етапом перевірки став іспит для усіх працівників.

Проведення таких планових перевірок є надзвичайно важливим і обов'язковим, зокрема в освітніх закладах. Адже вони, першочергово, несуть відповідальність за безпечні умови навчання та праці для ліцейних працівників і здобувачів освіти Тому теоретичні знання, практичні навички і правила поведінки в кризових ситуаціях є базовими для колективу нашого закладу.


10 переглядів0 коментарів
bottom of page