top of page
Пошук

Конкурс “Ми самі творимо своє майбутнє”

Вас вітає команда SEO.UA!

Компанія SEO.UA оголошує про початок конкурсу “Ми самі творимо своє майбутнє” для учнів та студентів українських навчальних закладів, переможець якого отримає грошову винагороду – 20 000 гривень!

Що потрібно для участі: Написати статтю українською мовою на одну з запропонованих тем; Об’єм тексту – не більше 5000 символів з пробілами: Робота має бути унікальною (перевіряється на плагіат); Обов’язкові посилання на використані джерела.

Готову статтю потрібно надіслати на електронну адресу scholarship@seo.ua, в темі листа вказати “Конкурсна робота”, у самому листі – дані про автора та його місце навчання. Робота має бути закріплена у листі у форматі Microsoft Word (.doc, .docx) або посиланням на Google Doc з поширеним доступом.

Початок конкурсу - 13.03.2023. Листи з роботами приймаються до 22.06.2023 включно. 11.07.2023 – оголошення результатів на сторінці https://seo.ua/uk/scholarship. 11.07.2023 - 31.07.2023 – нагородження переможця. Ім’я переможця буде опубліковане за вказаним посиланням, з ним також зв’яжуться наші представники. Початок конкурсу - 13.03.2023.

Запропоновані теми на конкурс: Діджиталізація - маленький крок для людини, великий стрибок для людства Як інформаційні технології проникають в кожну сферу діяльності Як Діджиталізація вплине на твою професію

Більше тем ви зможете знайти на офіційній сторінці конкурсу https://seo.ua/uk/scholarship

Теми можна об’єднувати в одну, кількість конкурсних робіт від одного учасника не обмежена. Нагородження переможця відбудеться в Києві на особистій зустрічі з засновником SEO.UA. Всі питання щодо конкурсу можна надсилати на емейл scholarship@seo.ua.5 переглядів0 коментарів
bottom of page