top of page
Пошук

Економічний квест

Що таке фінансова грамотність та яке її значення для сучасної людини? Чи потрібно вміти розпоряджатись власними коштами? Чи важлива економічна освіта для молоді та як застосовувати ці знання на практиці?

Відповіді шукали учні груп №22 та №26, долучившись до економічного квесту. Допомагала їм в цьому наша викладачка економіки Нагірна Надія Ігорівна. Особливого азарту та зацікавлення темою додав поділ на команди, їх змагання за першість, вирішування ребусів, задач, подорож класами та отримання фішок за правильні рішення. Головний меседж квесту - навчити учнів застосовувати отримані знання на практиці, відтворюючи життєві ситуації та обставини.

Фінансова грамотність є важливою складовою портрету сучасної людини. Адже вона формує економічне мислення, уміння орієнтуватись в нестандартних ситуаціях, проявляти ініціативу, планувати бюджет. Важливою складовою практичної частини квесту стали інтерактивний метод рольової гри і елемент програвання життєвих епізодів учнями. Це дозволило їм приміряти різні соціальні ролі, покращити комунікацію, перебороти страх перед грошима і грошовими операціями, методом спроб та помилок набути власний досвід, отримати елементарне відчуття безпеки і захищеності в умовах сучасних соціально-економічних суспільних відносин.
3 перегляди0 коментарів
bottom of page