top of page
Пошук

Допомога

Найкращий дар - це дар робити добро іншим. Він даний кожній людині, аби вона могла зробити цей світ кращим, а інших людей щасливішими. Воно дарує позитивні емоції тому , хто його робить, і подвійну радість тому, хто його приймає. Добро завжди всередині нас і саме воно робить нас тими, ким ми є, - людьми.

Наш Підволочиський ліцей - велика дружня родина. У ці важкі для України часи ми не можемо стояти осторонь. З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України наш гуртожиток став прихистком для внутрішньопереміщених осіб, що до сьогодні там проживають; ми долучались до зборів, проводили благодійні ярмарки, організовували гуманітарну допомогу нашим колегам, які служать в лавах ЗСУ. Однак, творити добро набагато легше гуртом. Тому, ми надзвичайно дякуємо усім, хто підтримує нас і нашу ініціативу.

Зокрема, найбільш активною та значимою за останній час для нашого освітнього закладу, здобувачів освіти та ВПО була допомога і активна підтримка від Національного Комітету Червоного Хреста, Підволочиської районної організації Товариства Червоного Хреста України та Міжнародних організацій Червоного Хреста. Завдяки їхнім благодійним зусиллям та за їхнього сприяння для наших ВПО в гуртожитку було встановлено пластикові вікна та підремонтовано санвузол. Наш ліцей та увесь колектив щиро вдячний за надану нам підтримку.4 перегляди0 коментарів
bottom of page