top of page
Пошук

День Соборності України

День Соборності України - знакове свято, встановлене на честь проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР, а 22 січня - ключова дата нашої історії. Це переломний етап, який засвідчував тверду волю українців та непохитність в прагненні до єднання під синьо-жовтим прапором свободи у вільній та незалежній державі.

️Ідея соборності завжди була базовою для українського народу, й досі є надважливою національною цінністю. З метою поглиблення знань учнів про День Соборності України, утвердження в них патріотичних, морально-етичних, громадянських якостей, виховання поваги, любові до України, її героїчного минулого та розуміння важливості сучасної боротьби за свободу та сувернітет, майстер виробничого навчання Канчалаба Мар'яна Володимирівна та вихователь Оконська Любов Іванівна провели виховну годину "Україна понад усе!". Учасниками стали учні, що проживають в нашому гуртожитку, з груп №16, №12, №25.

Відкривав захід гімн України, після якого розглядали передумови підготовки Акту Злуки. Також учні мали змогу продемонструвати свої знання про Вітчизну у вікторині "Як я знаю Україну". Родзинкою виховного заходу став конкурс "Асоціативний кущ". Він передбачав написання учнями своїх думок-асоціацій на тему "Україна - моя Батьківщина", що сприяло активізації інтересу до країни, розуміння її національних символів і маркерів. Завершенням виховної години став ланцюг єдності.


1 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page