top of page
Пошук

Квест-гра "У пошуках Акта Злуки"

«Здійснились вiковiчнi мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка». 22 січня 1919 року, морозного сонячного дня, під акомпонемент дзвонів святої Софії та гомін схвильованих людей, сталася історична подія - Акт Злуки. На весь майдан урочисто пролунало оголошення про об'єднання УНР та ЗУНР.

Сьогодні, попри війну, все ж, відзначається День Соборності, проходять святкові заходи в різних куточках України. Наш ліцей також не стоїть осторонь. Зокрема, викладачка історії Ящишена Галина Дмитрівна, разом із групою №36, провели квест-гру "У пошуках Акта Злуки". Учні змагалися, сформувавши дві команди та заробляючи бали за допомогою маршрутних карт із десятьма зупинками, на кожній з яких чекали завдання на знання історії України. В кінці гри вони отримували частинки Акту Злуки, які повинні були скласти в повноцінний текст.

22 січня 2023 року, морозного, але похмурого дня, московські окупанти знову намагаються нас розколоти, розділити, розсварити, забрати нашу територію, винищити нас як націю, розтоптати нашу гідність, розірвати єдність. Знову за наше право бути вільним народом, єдиною соборною державою, співати солов'їною гімн під синьо-жовтим стягом гине наша молодь, наш цвіт. Але і у 1919 р. і у 2023 р. ми стоїмо міцно, гордо і твердо за нашу єдність і свободу. Цей квест мав на меті розкрити глибину Дня Соборності України, роз'яснити його важливість та поняття єдності, поглибити знання учнів про День Соборності України, у формі гри познайомити із цікавими фактами про Батьківщину, закріпити навички командної роботи, плекати і розвивати в учнів почуття гідності, патріотизму, поваги до своєї держави, її національних символів, історичних постатей, подій, документів і рішень.


3 перегляди0 коментарів
bottom of page