top of page
Пошук
  • Фото автораwork36484

День захисту дітей, та 560-ччя Підволочиська

Днями в нашій громаді проводились масові заходи приурочені Дню захисту дітей, а також 560-ччю Підволочиська.

Розпочалось все із спільної молитви за мир біля Меморіалу "Герої не вмирають". Після цього дійство перемістилось на площу, де юні таланти та дитячі танцювальні колективи демонстрували свою майстерність.

Була організована й благодійна ярмарка для ЗСУ. "Підволочиський професійний ліцей" також долучився до святкувань. Зокрема, наші працівники їдальні та майстри в/н з професії "Пекар; кондитер" підготували щедрий український, на якому знайшли місце і наш фірмовий зелений борщ, і пампушки з часником, і пиріжки з горохом, а також наші традиційні канапки з квашеними огірками і салом, цибулею, кропом з часниковою намазкою. До оздоблення палатки долучився весь викладацький склад нашого освітнього закладу, і з принесених квітів, обрядових українських трав та зеленини разом створив святкові декорації та композиції. Також цікавинкою для наймолодших жителів та гостей міста став фейс-арт від наших майстрів в/н з професії "Перукар (перукар-модельєр); візажист"

Усі зібрані кошти із благодійної ярмарки ліцей передав до Підволочиської селищної ради задля подальшого розподілення між воєнними частинами, де служать жителі нашої громади


8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page