top of page
Пошук

Вітаємо переможців

Любі наші читачі! Рік, що минув, був всіяний як випробуваннями, труднощами, так і радісними моментами. Наш ліцей розпочав цей 2022-2023 навчальний рік плідно, і у нас є причини для радості та гордості.

Завдяки наполегливості, працелюбності, якісний взаємодії викладачів та учнів, наш ліцей здобув призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області у 2022-2023 н.р. Щиро вітаємо : Кизлюк Софію, ученицю групи №16 професії "перукар (перукар-модельєр); візажист" за зайняте ДРУГЕ місце з української мови та літератури під наставництвом викладача Сидор Орисі Степанівни; Квецко Анну-Марію, ученицю групи №33 професії "слюсар колісних автотранспортних засобів; водій категорії "В"" за зайняте ДРУГЕ місце з олімпіади з хімії, під наставництвом викладача Власової Олени Миколаївни.

Окрім цього, за підсумками обласного конкурсу методичних розробок серед викладачів природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти "Кращий STEM-урок", наші викладачі отримали ДИПЛОМИ ІІІ ступеня. Щиро вітаємо: Біленьку Богдану Богданівну, викладача математики; Семенюх Інна Вікторівну, викладача фізики.

Увесь ліцейний колектив щиро вітає призерів та бажає учням ще більшої мотивації до навчання, странності,, а викладачам натхнення, терпіння та примноження професійних здобутків. Ми пишаємося вами та бажаємо успіхів у всіх ваших майбутніх починаннях!


1 перегляд0 коментарів
bottom of page