top of page
Пошук

Відкритий урок "Виготовлення візитівок".

Візитівки - модний тренд з тривалою історією. Власне, найдавніша друкована візитівка Європи датується 1786 роком. Свого розквіту вони зазнали у саме 17 ст., ставши зразком оригінального графічного мистецтва. Звичайно зараз вже ніхто не зображує на візитівках свої родинні герби, але їх функціональне призначення актуальне як ніколи.

Популярність візитівок зумовлена тим, що вони містять в собі стислу контакту інформацію і використовуються в різних сферах життєдіяльності. Завдяки цифровим технологіям процес створення спростився, а вибір макетів і дизайнів - урізноманітнився.

Наша викладачка інформатики та інформаційних технологій Смик Тетяна Тарасівна провела для учнів ліцею пізнавальний відкритий урок "Виготовлення візитівок". На ньому вони закріплювали базові знання про створення візитівок, практикувались у правильності текстового набору і змістового наповнення, вдосконалювали роботу із відповідними комп'ютерними програмами.

На нашу думку, в умовах активної цифровізації суспільства сучасна людина повинна володіти елементарними навичками створення подібної поліграфічної продукції. Особливо зважаючи на види діяльності, що вивчаються в нашому ліцеї. ️Такі вміння є необхідними для: -популяризації професії; -налагодження контакту з людьми; -створення грамотного іміджу компетентного багатофункціонального майстра чи фахівця; -просування своїх послуг.
3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page