top of page
Пошук

Відкритий урок

Відкритий урок-гра "Ой, яка чудова українська мова!", присвячений Дню української писемності та мови, відбувся в нашому ліцеї.

14 листопада учні І курсу групи №16 спеціальності "Перукар (перукар-модельєр); візажист" стали безпосередніми учасниками цієї захоплюючої та пізнавальної подорожі стежками української мови. А їхнім кваліфікованим провідником, що допомагав оминати усі ями та каміння, була наша викладачка української мови Козак Інна Володимирівна. Учні об'єднувались в команди, отримували завдання та змагалися за першість у знанні мови.

За дотриманням правил проведення, зберігання та втілення усіх методів і принципів методики викладання української мови та загальною організацією перебігу відкритого уроку-інтелектуальної вікторини спостерігала методична комісія з гуманітарних дисциплін, фізкультури і Захисту Вітчизни на чолі із Гресь Марією Романівною, тож були присутні викладач української мови Сидор О. С., методист та філолог Дженджера М.В. та в.о. директора Петрушка Валентина Станіславівна. У складі журі уроку були Дженджера М.В. та Симан Г.А.

Філологи, як ніхто, розуміють цінність знань про українську мову, її походження, історію, правила. Викладачі та вчителі - це люди, які пропагують красу рідного слова, показуючи учням і студентам його багатогранність та значущість. Слово має в собі величезну сакральну силу: той, хто вміє грамотно ним орудувати - може володіти і серцями, і свідомістю багатьох людей. Ним можна окриляти, підіймаючи до небес, або ранити, залишаючи глибокий поріз, немов від кинджалу.

У час російської агресії проти українського народу головною нашою культурною бронею є слово. Це те, що ідентифікує і відрізняє нас; те, що робить нас єдиним народом; те, що об'єднує нас під синьо-жовтим стягом. Наша українська мова - це наш кордон. А усіх, хто причетний до її популяризації та збереження, сміливо можна назвати вартовими української народності. Тому такі відкриті уроки несуть не лише просвітницький, а й виховний, патріотичний та націотворчий характер.
7 переглядів0 коментарів
bottom of page