top of page
Пошук

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ


День охорони праці в Україні під девізом:

«БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ - ОСНОВНИЙ ПРИНЦИП ТА ПРАВО НА РОБОТІ»


У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз : » Безпечне та здорове робоче середовище- основний принцип та права на роботі».

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення. Тисячі підприємст, навчальних закладів продовжують функціонувати, незважаючи на додаткові щоденні ризики та випробовування. Організувати охорону праці в умовах воєнного стану – надскладне завдання, до виконання якого потрібно підготуватись належним чином.

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в нашому колективі проведено широку розяснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці , бесіди і консультації з учнями ліцею щодо необхідності дотримання в навчальному закладі правил бепеки та гігієни під час навчально – виробничого процесу, про безпечну поведінку учнів у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих прдметів.


День охорони праці в ліцеї

Відповідно плану заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, у навчальному закладі пройшли виховні години ,бесіди для учнів, конкурси презентацій рефератів, круглі столи ,перевірка робочих місць працівників.Підбиваючи підсумки «Тиждень охорони праці», головною метою даного тижня є привернення уваги кожногопрацівника та учня ліцею до необхідності зниження рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.


8 переглядів0 коментарів
bottom of page