top of page
Пошук

Волонтерська робота наших працівників та учнів

Український народ завжди вмів єднатися перед обличчям ворога. Ця риса пронизує усю нашу історію. Саме вона відводила на другий план усі розбіжності та давала силу боротися задля втілення спільних цінностей. Рік назад ми усі стали пілч-о-пліч, об'єднані спільною ідеєю, і вкотре довели, що єдність вшита у наше ДНК. Ми згуртувалися та об'єдналися. Кожен на своєму місці робив і робить усе, що в його силах, щоб наблизити мить перемоги.

Свій вклад роблять і педагогічні працівники, і здобувачі освіти нашого ліцею. Так, до волонтерської роботи були задіяні учні з професії "Кравець; закрійник", а також старший майстер Г.М. Трачук, майстри виробничого навчання Я.В. Трипалюк і М.В. Канчалаба, психолог В.П. Богачик. На волонтерських засадах вони виготовляли елементи спорядження для ЗСУ та вже багато передали бійцям. Зокрема, шили розгрузки, бронежилети, кавери, аптечки та медичні жилети. Варто зазначити також, що ця волонтерська робота проводилась спільно з нашою колишньою випускницею Оленою Гресь. Бо в єдності наша сила, і лише єднання, де кожен віддає частинку себе, приведе нас до бажаної цілі.

Професія "Кравець; закрійник" є дуже важливою, корисною та актуальною сьогодні. Тому наші учні, педпрацівники та усі, хто дотичний до неї, невпинно трудяться, шиють спорядження, беруть активну участь у волонтерських ініціативах, щоби зробити свій вклад в наближення омріяної перемоги.


1 перегляд0 коментарів
bottom of page