top of page
Пошук

Виховний захід "365 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ"

Війна... Слово, що викликає жах і розпач, ранить душі та спустошує серця, отруйними стрілами впивається під шкіру, болючим ехо відбивається від безодні небесно-блатних очей... За ним скорбота, сум, жалоба, ріки криваво-чорних сліз. Не одна молодиця одягнула чорну траурну хустину, не одна мати буде молитись повесні на білокрилих бузьків, шукаючи там свого сина... 🪽 Зруйновані оселі, спаплюжена вкраїнська земля, випалені міста, скалічені долі.

Це слово і є сивина в юнацьких скронях. Це слово і є ті зморшки на молодому рум'яному обличчі...

Його принесли до нас. На нашу землю воно ступило ще у 2014 р. На нашу святу землю прийшла війна.

А вже 24 лютого 2022 року, підступно, вночі, в час мирного сну і спокою, о 3 годині 40 хвилин, росія розпочала повномасштабне вторгнення проти незалежної України. Вона, сміючись над слізьми дітей, проханнями матерів, глумлячись над українським чорноземом, наплювавши на українське право, незалежність і національну гідність, з єхидною усмішкою і ненавистю в очах, прийшла нас "асвабаждать"... Ми боремося вже 9 років. І зараз, ми, об'єднані, гордо стоїмо за свою землю, честь і гідність, пліч-о-пліч, всією країною незламних 365 ранків і ночей.

З нагоди річниці повномасштабного вторгнення росії проти України 24 лютого 2023 року, викладач історії України Ящишена Г. Д. підготувала і провела виховний захід "365 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ" для усіх учнів нашого ліцею. Захід вкотре нагадав істинне обличчя "російського миру" та страшні злочини проти української землі, народу, гуманізму; як важливо бути патріотом своєї країни; скільки знайомих віддали своє життя за світле майбутнє.

4 перегляди0 коментарів
bottom of page