top of page
emblema-2.3.gif

І знову перемога!.. Учні нашого ліцею зайняли третє призове місце в спортивних іграх закладів професійної освіти області з футзалу. Вітаємо їх!!!

MyCollages-17-.jpg

3 травня 2018 р. у місті Тернополі відбулися обласні спортивні ігри з легкої атлетики серед професійно-технічних навчальних закладів. Учні нашого ДНЗ "Підволочиський професійний ліцей" також взяли участь, в результаті чого учень групи №35 Смик Тарас виборов І місце в стрибках у довжину.

2.jpg

14.05.2015 р. на обласному стадіоні Тернополя відбулись змагання з легкої атлетики серед 6 вищих начальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 10 професійно-технічних навчальних закладів. Близько 50 студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та понад 100 учасників ПТНЗ Тернопільської області змагались за першість у бігу, стрибках, спортивній ходьбі та метанні.
У цих змаганнях взяли участь учні нашого ліцею: Удодов Руслан, Шимко Віктор, Геляс Сергій, Біловус Іван, Харчук Олена, Худик Ангеліна, Чорна Іванна та Гайдамаха Петро.
Призові місця зайняли: Харчук Олена - І місце - стрибки в довжину та IV місце - біг на 100 м.;
Удодов Руслан І місце - біг на 100 м.;
Гайдамаха Петро - ІІІ місце - стрибки в довжину.
Щиро їх вітаємо і бажаємо не зкпинятись на досягнутому!!!

27 вересня 2017 року  у місті Тернопіль відбулися обласні змагання з шахів серед учнів ПТНЗ. У цих змаганнях взяли участь учні нашого ліцею: Свистонюк Віктор і Ковальчук Юрій. Свистонюк Віктор став переможцем здобувши призове І місце.

9.jpg
bottom of page